W jaki sposób chcesz wesprzeć Polski Alarm Smogowy:

Forma płatności:

Chcę otrzymywać informacje o działaniach Polskiego Alarmu Smogowego za pośrednictwem:

Dowiedz się więcej o płatności kartą

Każdą z powyższych zgód możesz wycofać w dowolnym momencie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail krakow@polskialarmsmogowy.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy, ul. Felicjanek 10/6, 31-104 Kraków, krakow@polskialarmsmogowy.pl. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania o działaniach prowadzonych przez Stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy oraz związane z nami lokalne alarmy smogowe i portal SmogLab. W zakresie, jakiego nie dotyczą ww.zgody, podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich sympatyków.
Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, przeczytasz w naszej Polityce Prywatności

Wpłat darowizn można dokonać bezpośrednio na konto bankowe Stowarzyszenia Krakowskiego Alarmu Smogowego:

PLN: 70 1140 2004 0000 3902 7498 7745

z dopiskiem: „Razem o czyste powietrze”

Adres: Felicjanek 10 / 6, 31-104 Kraków

Numer KRS: 0000491120

Wsparcie działań Polskiego Alarmu Smogowego najlepszą inwestycją w czyste powietrze

Jeśli zależy Ci na szybkiej i trwałej poprawie jakości powietrza w Polsce, a tym samym na poprawie naszego zdrowia, to zainwestuj w działania Polskiego Alarmu Smogowego i wesprzyj nas finansowo.

Polski Alarm Smogowy realizuje szereg działań w zakresie popularyzacji wiedzy, tworzenia dobrych polityk i przepisów oraz edukacji w zakresie poprawy jakości powietrza w Polsce. Aby móc rozwijać te działania niezbędne jest stabilne finansowanie. Zachęcamy do regularnych wpłat, np. przez polecenie stałego przelewu. Każda kwota się liczy. Wszystkie wpłaty przeznaczamy na realizację działań statutowych.

 

Zgodnie z deklaracją programową Polskiego Alarmu Smogowego, nie pozyskujemy środków na działalność od podmiotów, które mogą odnosić korzyści finansowe wynikające z wdrażania postulatów Polskiego Alarmu Smogowego i Lokalnych Alarmów Smogowych. Jesteśmy niezależnym ruchem społecznym, działającym na rzecz wprowadzenia istotnych dla nas zmian i nie promujemy firm, marek, ani konkretnych przedsiębiorstw.

Nasze działania są finansowane poprzez granty od organizacji i instytucji z kraju i zagranicy, a także poprzez darowizny od osób prywatnych.

Kontakt w sprawie wsparcia finansowego (w tym również w zakresie umów darowizn):

Patrycja Satora

patrycja.satora@polskialarmsmogowy.pl

Tel. 500 494 173