PAS Facebook PAS Twiter
PAS 12.02.2017

Kolejny happening w ramach kampanii #ZaglebiebezSmogu.

14 lutego 2017 w godz. 15:00-17:00 w Miejskim Centrum Informacji usytuowanym w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej będzie można wymienić zużyte baterie na słodki poczęstunek oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony środowiska naturalnego i zagrożeń jakie niesie za sobą smog.
 

14 luty, święto zakochanych upłynie w prowadzonym przez Fundację Godne Życie Miejskim Centrum Informacji pod znakiem ekologii. W godzinach od 15:00-17:00 trwać będzie akcja organizowana pod nazwą EKOWALENTYNKI. 
Podczas wydarzenia będzie można wymienić zużyte baterie na lizaczki w kształcie serca. Do dyspozycji mieszkańców miasta będzie ekolog, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące ochrony środowiska naturalnego, w tym kwestii recyklingu i segregacji odpadów. 
Podczas akcji odbędzie się także spotkanie z przedstawicielami Zagłębiowskiego Alarmu Smogowego, którzy w ramach kampanii społecznej#ZaglebieBezSmogu prowadzić będą konsultacje w tematyce smogu i sposobów jego zwalczania. Uczestnikom spotkania rozdawane będą przeciwsmogowe maseczki ochronne. 
Organizatorami akcji są Fundacja Godne Życie , Ziemiaimy Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Zagłębiowski Alarm Smogowy
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i odbywa się bez zapisów. 
Serdecznie zapraszamy

PAS
PAS 29.11.2017

Zagłębie 2027 - Region bez SMOGu

Możecie sobie wyobrazić zimę 2027 roku z czystym powietrzem? Brak alarmów smogowch. Brak przekroczeń stężeń szkodliwego pyłu zawieszonego PM10. A wręcz to, że ten profil na FB po prostu...

PAS 28.11.2017

Druga edycja kampani społecznej #ZaglebieBezSmogu

Przedstawiciele Zagłębiowskiego Alarmu Smogowego: Aleksandra Rozner, Krzysztof Olszak i Rafał Psik podpisali w Krakowie w siedzibie Krakowskiego Alarmu Smogowego umowę na realizację drugiej już...